Beauty

Zobacz nasze Zabiegi

Zabiegi wyszczuplające

W naszej ofercie znajdziecie Kriolipolizę, Lipo laser, Liposukcję kawitacyjną, Fale radiowe RF

zobacz więcej
Depilacja laserowa

Depilacja laserowa bazuje na wiązkach światła, które docierają do mieszka włosowego. Pochłaniają barwnik zawarty we włosie, dlatego mogą skutecznie usuwać jego cebulki. Jednocześnie depilacja laserowa nie uszkadza sąsiadujących tkanek. Zabieg może być bolesny, szczególnie gdy jest przeprowadzany w miejscach z bardzo wrażliwą skórą lub tam, gdzie nie ma zbyt wiele tłuszczu.

zobacz więcej
Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe ma za zadanie wyraźnie poprawić wygląd skóry, chroniąc ją przed pojawieniem się oznak starzenia. Zabieg dzieli się na kilka etapów, które muszą zostać przeprowadzone w odpowiedniej kolejności. Na początku neutralizuje się wolne rodniki za pomocą wody wodorowej. Potem następuje złuszczanie martwego naskórka oraz wprowadzenie antyoksydantów. Dzieje się to z wykorzystaniem specjalnego urządzenia emitującego ultradźwięki.

zobacz więcej
Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa bazuje na falach radiowych przesyłanych przez specjalne mikroigiełki na odpowiednią głębokość. W ten sposób można podgrzać odpowiednie fragmenty skóry. Liczba igiełek zależy od tego, w jakiej partii ciała ma być wykorzystanie urządzenie. Zabieg jest połączeniem radiofrekwencji z mezoterapią mikroigłową. Dzięki temu można doprowadzić do podgrzania konkretnych warstw skóry, jednocześnie pobudzając procesy regeneracyjne. Radiofrekwencję mikroigłową wykorzystuje się zarówno w przypadku twarzy, jak i biustu, brzucha, pośladków, ud czy dekoltu.

zobacz więcej
ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029