Mgr Katarzyna Koźlik

MGR KATARZYNA KOŹLIK

Ukończyłam pięcioletnie studia wyższe w Poznaniu na kierunku Dietetyka o specjalności dietetyka kliniczna. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Dietetyka.

Największym celem i motywacją do dalszej pracy, są dla mnie efekty uzyskane przez moich pacjentów. Stawiam na indywidualne podejście oraz wsparcie na każdym etapie kuracji dietetycznej.

Opracowując diety biorę pod uwagę przede wszystkim stan zdrowia, ale również preferencje żywieniowe, czas, zasoby finansowe, tryb życia i pracy, oraz zdolności kulinarne osób, które się do mnie zgłaszają.

Swoje podejście do zdrowego żywienia opieram na naukowych podstawach, rzetelnych danych z renomowanych źródeł, specjalistycznej literaturze oraz własnej wiedzy i doświadczeniu. Stale kształcę swoje umiejętności i na bieżąco śledzę wszelkie nowinki z zakresu żywienia. Aktywnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach naukowych.

Jako dietetyk zawsze stoję po Twojej stronie. Będę z tobą walczyć o lepsze zdrowie, ale nigdy przeciwko Tobie i nigdy za Ciebie.

Zobacz cennik
ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029