Psycholog - Przychodnia Kamionki

Psycholog udziela świadczeń psychologicznych polegających w szczególności na: diagnozie psychologicznej, opiniowaniu, orzekaniu, psychoterapii oraz na udzielaniu pomocy psychologicznej.

W naszej poradni skorzystasz także z konsultacji coachingowycg. Coaching nie jest doradztwem, ani formą psychoterapii. Coaching to relacja partnerska, która zakłada, że Klient jest osobą kompetentną i świadomą. Ma swoje cele i sam podczas sesji dąży do ich realizacji. Coach, jest dla niego wsparciem w procesie, podczas realizacji celów, a jego narzędziami pracy jest aktywne słuchanie, umiejętne zadawanie pytań, odzwierciedlanie.

Nasi lekarze

Psycholog

MGR EWA CICHOCKA

Psycholog

Psycholożka i terapeutką, pracującą zarówno indywidualnie jak i grupowo, łączącą wykształcenie humanistyczne z biologicznym oraz doświadczenia pracy w korporacjach z zaangażowaniem w działalność społeczną. Terapeutycznie najbliższa jej sercu jest terapia ACT. Terapia Akceptacji i Zaangażowania – to terapia, która pozwala ludziom rozkwitać, w zgodzie ze sobą, w swoim tempie, bez pośpiechu, jednakże z energią i odwagą, które to w procesie terapeutycznym uruchamiamy. W pracy grupowej specjalizuje się w profilaktyce antystresowej, treningach motywacyjnych oraz treningach rozwojowych dla osób doświadczających procesu wypalenia zawodowego/opiekuńczego.

Godziny przyjęć:

poniedziałek od godz. 16:00
środa od godz. 16:00

Zobacz więcej Umów wizytę
Psycholog

MGR JUSTYNA KOZERA-RYBICKA

Psycholog

Godziny przyjęć:

poniedziałek 10:00 - 20:00

Umów wizytę
mgr monika grabek-pisarska - psycholog

MGR MONIKA GRABEK-PISARSKA

Psycholog

Godziny przyjęć:

prosimy o kontakt z rejestracją

Zobacz więcej
Coach

MGR AGNIESZKA ŚLIWKA

Coach

Godziny przyjęć:

prosimy o kontakt z rejestracją

Zobacz więcej

ul. Mostowa 12, Kamionki
kamionki@centrum-zdrowia-rodziny.pl
885 029 029